Hlavní navigace

Rozhodnutí o sázení po Internetu opět odloženo

Redakce

Ministerstvo financí dnes mělo rozhodnout o postoji k sázení po Internetu v České republice. Své rozhodnutí ovšem odložilo o dalších třicet dní, aby mohlo situaci kolem internetových sázek detailněji zvážit. Původní lhůtu prodloužilo celkem na šedesát dní. Českým sázkovým kancelářím tak dále utíkají peníze z internetových sázek, jež se přelévají k zahraničním sázkovým kancelářím odvolávajícím se na legislativu EU. Zda, jak a kdy se podaří ministerstvu financí sladit českou legislativu s…

Ministerstvo financí dnes mělo rozhodnout o postoji k sázení po Internetu v České republice. Své rozhodnutí ovšem odložilo o dalších třicet dní, aby mohlo situaci kolem internetových sázek detailněji zvážit. Původní lhůtu prodloužilo celkem na šedesát dní.

Českým sázkovým kancelářím tak dále utíkají peníze z internetových sázek, jež se přelévají k zahraničním sázkovým kancelářím odvolávajícím se na legislativu EU. Zda, jak a kdy se podaří ministerstvu financí sladit českou legislativu s nadřízenou legislativou EU, je tedy stále nejasné.

Našli jste v článku chybu?
15. 11. 2008 16:55
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Oh, to jsem pocten. Diskuzuji na internetu uz nekolik let, ale jeste jsem se nesetkal s tim, ze bysme se my dva na necem shodli :)
15. 11. 2008 15:56
hnedka (neregistrovaný)
Souhlasim. Je to jedna z mala veci, kde EU dela neco opravdu rozumneho. To by se statu libilo, zabetonovat tu pekne monopol Sazky a par dalsich firem a jeste lepe v kamenne podobe.