Hlavní navigace

Šéf Českého rozhlasu vyměnil náměstka pro správu a provoz. Šestáka střídá Musil

31. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Jde o první personální změnu v nejvyšším vedení Českého rozhlasu od zvolení generálního ředitele Petra Duhana

Novým náměstkem generálního ředitele Českého rozhlasu pro správu a provoz, v podstatě tedy provozním šéfem rozhlasu, se od 18. června stane Ladislav Musil. Ve funkci nahradí Oldřicha Šestáka, který po vzájemné dohodě k 15. červnu rozhlas opustí. Radu Českého rozhlasu o tom dnes informoval generální ředitel ČRo Peter Duhan. Jde o první personální změnu v nejužším vedení veřejnoprávního rozhlasu po Duhanově zvolení do funkce.

K TÉMATU: Rada Českého rozhlasu potvrdila Jana Mengera novým šéfem programu

BRANDstorming tip2

„Rád bych panu doktoru Šestákovi poděkoval za vykonanou práci a popřál mu hodně štěstí v osobním i pracovním životě,“ uvedl Duhan. Náměstek pro správu a provoz je jedním ze tří nejbližších spolupracovníků generálního ředitele ČRo. Společně s ním tvoří topmanagement rozhlasu. Pod náměstka pro správu a provoz spadá Ekonomický odbor, Odbor techniky, Odbor správy a majetku a Útvar rozhlasových poplatků.


Foto: Český rozhlas

Nový náměstek generálního ředitele Českého rozhlasu pro správu a provoz Ladislav Musil

„Od nového náměstka očekávám nové myšlenky a nové impulsy pro další práci Sekce správy a provozu a jsem přesvědčen, že v jeho osobě získává Český rozhlas díky jeho zkušenostem výraznou posilu,“ věří Duhan. Nový náměstek Musil vystudoval ekonomiku na Technické Univerzitě Ostrava. Pracoval v managementu mnoha firem, naposledy v České poště a Tatře Kopřivnice. V posledních letech působil jako nezávislý konzultant.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).