Hlavní navigace

Šéfem obchodu Primy Michal Beran. Nahradí Martina Konráda, který televizi povede

Jan Potůček

UVNITŘ FOTO Do Primy míří další manažer z rozhlasového domu Lagardère. Po Petru Vladykovi jde o ředitele mediálního zastupitelství RRM Michala Berana.

Doba čtení: 1 minuta

Novým obchodním ředitelem FTV Primy se od 1. února příštího roku stane Michal Beran, nynější ředitel mediálního zastupitelství Regie Radio Music (RRM), patřící do mediálního domu Lagardère Active ČR. Z něj už do Primy před časem přestoupil Petr Vladyka, nynější programový ředitel Primy. Beran ve funci nahradí Martina Konráda, který se pd února stane generálním ředitelem Primy. Nynější šéf televize Marek Singer povýšil na viceprezidenta mediální skupiny MTG pro střední a východní Evropu.

WT100 tip v článku Dolejšová

K TÉMATU: Generálním ředitelem Primy bude po Marku Singerovi šéf obchodu Martin Konrád

„Chápu, že po šestnácti letech setrvání v jedné společnosti člověk potřebuje nové výzvy a cíle. Michal byl s námi v dobách nejlepší prosperity a v dobách krize a vždy jsme se na něj mohli spolehnout a já jsem mu za to vděčný a přeji mu všechno nejlepší v nové práci,“ komentoval odchod Berana z RRM do Primy výkonný řediteů Lagardère Active ČR Miroslav Hrnko. Vedením RRM bude pověřen Martin Nováček, který nyní v Lagardère Active ČR zastává funkci Business Development Director.


Foto: Lagardere Active ČR

Budoucí obchodní ředitel FTV Primy Michal Beran

Našli jste v článku chybu?