Hlavní navigace

Šéfové center Českého rozhlasu? Tomáš Pancíř, Miroslav Dittrich, Ondřej Nováček

27. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pančíř povede centrum zpravodajství, Dittrich centrum vysílání a Nováček centrum výroby. Všichni tři spadají pro náměstka generálního ředitele ČRo pro program.

Český rozhlas má další tři manažery na druhém stupni řízení. Generální ředitel Peter Duhan na čtvrtečním zasedání Rady ČRo zveřejnil jména ředitelů tří center, kteří přímo spadají pod jeho náměstka pro program Jana Mengera. Ředitelem centra zpravodajství se stane Tomáš Pancíř, vedoucí domácí redakce ČRo 1 – Radiožurnálu a prozatímní ředitel zpravodajských stanic, který tuto funkci převzal po odvolané Haně Hikelové.

K TÉMATU: Ředitelka zpravodajských stanic ČRo Hana Hikelová k 31. lednu končí

Content tip EARLY

Centrum vysílání povede nynější šéfproducent ČRo a bývalý ředitel ČRo 2 – Praha Miroslav Dittrich a centrum výroby dosavadní ředitel krajského studia ČRo v Jihlavě Ondřej Nováček (v čele jihlavského studia ČRo Region Vysočina jej nahradí jeho šéfredaktor Petr Hladík. Všichni tři noví manažeři veřejnoprávního rozhlasu se ujmou funkcí k 1. květnu. Podrobnosti o koncepčních změnách ČRo chce Duhan zveřejnit na dnešním setkání s novináři, z něhož DigiZone.cz přinese podrobné informace.

Koláž: DigiZone.cz/Český rozhlas

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).