Hlavní navigace

Šéfredaktorem Blesk.cz se stal Ivan Hamšík

Jiří Macich ml.

Bulvární zpravodajský server Blesk.cz má od začátku tohoto týdne nového šéfredaktora. Stal se jím Ivan Hamšík, který zároveň zůstává na pozici zástupce šéfredaktora papírového vydání deníku Blesk. Server Blesk.cz doposud neměl vlastního šéfredaktora. Oficiálním vytvořením nové pozice chce vydavatelství Ringier posílit pozici serveru Blesk.cz na českém Internetu. Hlavním aktuálním cílem bude podpořit další růst návštěvnosti a příjmů z inzerce, přilákat další uživatele a předvést jim Blesk.cz…

Doba čtení: 1 minuta

Bulvární zpravodajský server Blesk.cz má od začátku tohoto týdne nového šéfredaktora. Stal se jím Ivan Hamšík, který zároveň zůstává na pozici zástupce šéfredaktora papírového vydání deníku Blesk. Server Blesk.cz doposud neměl vlastního šéfredaktora. Oficiálním vytvořením nové pozice chce vydavatelství Ringier posílit pozici serveru Blesk.cz na českém Internetu. Hlavním aktuálním cílem bude podpořit další růst návštěvnosti a příjmů z inzerce, přilákat další uživatele a předvést jim Blesk.cz jako server, který má nejlepší informace ze showbyznysu v kombinaci se zpravodajstvím a službami. Náš Internet by se měl přiblížit postavení, jaké má na trhu tištěný Blesk. Chceme tvrdě konkurovat velkým a zavedeným serverům, tvrdí Ivan Hamšík. (Tisková zpráva)

Blesk.cz v červenci podle měření NetMonitoru navštívilo 635 379 reálných uživatelů. Pro srovnání: například na konkurenční bulvární server Pikant.cz ve stejném měsíci zavítalo 482 353 reálných uživatelů. Jak si vedly velké a zavedené servery, na které zřejmě naráží Ivan Hamšík? Aktuálně.cz v červenci navštívilo 2 352 296, iDnes 2 988 778 a Novinky.cz dokonce 3 026 773 reálných uživatelů.

Našli jste v článku chybu?