Hlavní navigace

Sejdeme se na Invexu

8. 10. 2000
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Přese všechny diskuse o jeho smysluplnosti zůstává Invex svátkem lidí z IT, kteří se s železnou pravidelností každý rok sjíždějí do Brna. Ani nám se invexové šílenství nevyhlo a do invexového reje se tentokrát chystáme v silné, čtyřčlenné sestavě. Sejdeme se tedy na Invexu – pokud se chcete něco dozvědět o převratných novinkách z naší dílny, navštivte ve středu ve 12:30 přednášku Davida Špinara. Zajemcům o SPIR zase mohu doporučit přednášku vlastní, která se koná ve čtvrtek v 13:00; obě v rámci…

Přese všechny diskuse o jeho smysluplnosti zůstává Invex svátkem lidí z IT, kteří se s železnou pravidelností každý rok sjíždějí do Brna. Ani nám se invexové šílenství nevyhlo a do invexového reje se tentokrát chystáme v silné, čtyřčlenné sestavě. Sejdeme se tedy na Invexu – pokud se chcete něco dozvědět o převratných novinkách z naší dílny, navštivte ve středu ve 12:30 přednášku Davida Špinara. Zajemcům o SPIR zase mohu doporučit přednášku vlastní, která se koná ve čtvrtek v 13:00; obě v rámci Internet Hall ve velkém sálu pavilonu G1.

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.