Hlavní navigace

Seriál Dokonalý svět bude spolu s Novou na podzim vysílat i Markíza

13. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 8. 2010

Nejsledovanější slovenská televize Markíza bude letos na podzim vysílat původní český seriál Dokonalý svět z prostředí luxusního časopisu, který natočila a v září uvede na svou obrazovku její sesterská televize Nova. Serveru Mediálne.sk to potvrdila PR manažerka Markízy Miroslava Labašová. Stejně jako Nova, ani Markíza zatím nezveřejnila vysílací den a čas nasazení tohoto seriálu.

K TÉMATU: Podzim na Nově? Talentmania, dva nové původní seriály a docusoap

Mediálne.sk připomíná, že jde o další z mnoha pokusů, jak chce Markíza ušetřit na výrobě vlastního obsahu a použije již hotový pořad sesterské Novy. Ne vždy se ale původním českým formátům na Slovensku dařilo. Neúspěchem postupně skončilo přebírání české verze reality show Výměna manželek (Markíza přitom původně vyráběla i svoji slovenskou verzi, která byla úspěšná), denního seriálu Ulice, sitcomu Comeback, reality show Vezmi si mě! a dramatického cyklu Soukromé pasti.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Comeback se vrací na Novu, slovenská Markíza ho stahuje z vysílání

Více než jednoduché přebírání nováckých pořadů podle webu fungují společné česko-slovenské formáty, jakým bude letošní Talentmanie a v minulosti například Česko Slovenská SuperStar či ČR : SR Test národa.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).