Hlavní navigace

Seriál Hannibal o stejnojmenném psychiatrovi a lidožroutovi u nás odvysílá kanál AXN

Lukáš Polák

Produkce seriálu je naplánována na červenec příštího roku. Kromě České republiky se bude Hannibal vysílat také na Slovensku. V jedné z rolí se objeví i známý herec Laurence Fishburne.

Doba čtení: 1 minuta

Tematický kanál AXN, který vysílá především seriály a filmy pro muže, si připravil na příští rok pro své diváky projekt inspirovaný knižní postavou psychiatra a lidožrouta Hannibala Lectra. Seriál Hannibal se bude v roce 2013 vysílat v třiašedesáti zemích. Společnost Sony Pictures Television Networks (SPT), která je provozovatelem kanálů pod hlavičkou AXN, oznámila, že ho uvede také v České republice a na Slovensku. V roli Hannibala Lectera se objeví Mads Mikkelsen.

ČTĚTE TAKÉ: Spuštění AXN HD v Česku a na Slovensku brání maďarské reklamy

Hannibala bude režírovat David Slade, který se ve stejné roli představil například u filmů V pasti, 30 dní dlouhá noc nebo Twilight sága: Zatmění. Stojí také za novým úspěšným americkým seriálem Procitnutí. Hannibal diváky zavede na počátek příběhu jednoho z nejznámějších lidožroutů (byť fiktivních). K produkci dojde pravděpodobně koncem července 2013. Jsme potěšeni, že se nám podařilo spojit s SPT, která je pro nás ideálním partnerem v distribuci seriálu k celosvětovému publiku, uvedl šéf mezinárodní distribuce a koprodukce Gaumont International Television Erik Pack.

Našli jste v článku chybu?