Hlavní navigace

Seriál HBO Impérium: Mafie v Atlantic City se dočká i třetí série

18. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 10. 2011

Filmový kanál HBO na svých webových stránkách upozornil, že po příznivém ohlasu na první dvě řady Impéria: Mafie v Atlantic City se seriál dočká i třetí. Plány na její realizaci oznámil prezident americké centrály stanice Michael Lombardo. Seriál je ceněn především kvůli pojetí problematiky mafiánského prostředí z 20. let minulého století. Látku zpracoval spíše filmovým než seriálovým způsobem.

ICTZ23

K TÉMATU: Druhou řadu seriálu Impérium začne vysílat HBO 21. listopadu

Pod Impériem jsou podepsána zvučná jména. Autorem scénáře je Terence Winter a nemalý podíl má na něm i hvězdný režisér a žijící legenda stříbrného plátna Martin Scorsese. První řada seriálu měla po celém světě absolutně triumfální úspěch. Nemohl jsem se dočkat, až uvidím, jak si Terry Winter, Martin Scorsese a zbytek hvězdného týmu poradí s pokračováním a musím přiznat, že výsledek absolutně předčil má největší očekávání, uvedl Michael Lombardo. Druhou série tohoto mimořádně povedeného seriálu uvidí diváci HBO v Česku a na Slovensku již příští měsíc.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.