Hlavní navigace

Seriál Keby bolo keby má pokračování. Češi si ho mohou pustit on-line

24. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 3. 2011

Slovenský vztahový seriál Keby bolo keby, který se v tuzemsku vysílal pod názvem Nikdy neříkej nikdy, pravděpodobně čeští diváci neuvidí, alespoň prozatím. Digitální plnoformátová televize TV Barrandov, která nabídla svým ovečkám tento seriál v první sérii loni v lednu, jeho zařazení do programové schématu neplánuje. Serveru DigiZone.cz to řekl místopředseda představenstva, ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace této stanice Janis Sidovský.

CIF23

Z ARCHIVU: Seriál Keby bolo keby se na Barrandově objeví jako Nikdy neříkej nikdy

Druhá řada Keby bolo keby se vysílá na Slovensku od tohoto úterý, tedy 22. března, opět na televizi JOJ. Jedinou možností pro zájemce o tento seriál v tuzemsku, je tak sledování tohoto programu „na živo“ prostřednictvím kabelové sítě nebo satelitu. V pokračování tohoto seriálu se diváci opět setkají s postavami s první série, které hrály například Zuzana FialovÁ, Aňa Geislerová nebo Diana Mórová. Tvůrci Keby bolo keby slibují tradičně nové postavy, víc humoru a také lepší zábavu. Diváci však o seriál nepřijdou. Mohou ho kdykoliv najít také na webu televize JOJ v sekci Archiv.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).