Hlavní navigace

Server DigiZone.cz již dva roky informuje o postupu digitalizace v Česku

10. 12. 2007
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
10. 12. 2007

Odborný server DigiZone.cz slaví své výročí rekordní návštěvností. Po dvou letech od spuštění přesáhla návštěvnost serveru hranici 100 tisíc reálných uživatelů. Pro čtenáře je kromě každodenní dávky digitálních informací a předvánoční soutěže připravena rozšířená podoba dvou speciálních příloh – o satelitní televizi a IPTV.

Zpravodajský server DigiZone.cz už dva roky přináší svým čtenářům pravidelný informační servis, zaměřený na problematiku přechodu na digitální televizní vysílání v České republice. Své narozeniny oslavil rekordem v návštěvnosti. V září i říjnu navštívilo stránky serveru DigiZone.cz více než 100 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Počet zhlédnutých stránek se rychle blíží hranici jednoho milionu.

Úspěšná návštěvnost serveru DigiZone.cz nás velice těší. Ale není pro nás jediným měřítkem toho, že existence serveru má smysl. Tím jsou především spokojení čtenáři, kterým poskytneme radu, jak reagovat v konkrétní situaci nebo jak vyřešit konkrétní ‚digitální‘ problém, upřesňuje šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček. I proto jsme pro čtenáře připravili další nadílku informací, které rozšiřují již dříve publikované speciální přílohy o IPTV a o satelitní televizi v ČR.

UXD

příloze o IPTV, tedy o televizi přes internetový protokol, jsou aktualizovány především programové nabídky jednotlivých operátorů, které se v průběhu celého roku měnily. Čtenáři teď v příloze najdou opravdu vše, co se týká IPTV, včetně přehledu všech společností, které tuto službu nabízejí, přehledu s jednotlivými programovými balíčky a jejich ceníky a kontaktů na zákaznická centra. Stejným způsobem byl upraven i speciál o digitální satelitní televizi v ČR. Zájem o placené satelitní služby, především pak o platformu Digi TV, nebývale roste a konkurenční boj vede jednotlivé společnosti k zařazování nových programů a úpravě ceníků. O ty je nyní příloha rozšířena.

Dalším dárkem pro čtenáře je Předvánoční digitální kvíz, v němž na dvanáct vylosovaných šťastlivců čekají zajímavé ceny, včetně tří set-top-boxů, které do soutěže věnovala společnost Mascom. Na správné odpovědi čeká redakce do úterý 18. prosince. Výsledky soutěže budou zveřejněny o tři dny později, tedy v pátek 21. prosince 2007.