Hlavní navigace

Set-top box Strong SRT 2221 nabídne připojení k internetu i DVB-T2/HEVC

21. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Omko Digital
Novinka je určena pro příjem i nahrávání současného digitálního pozemního vysílání v DVB-T a také nově nastupujícího standardu.

SRT 2221 je postaven na procesoru Cortex A5, 1,5 GHz a operačním systému Android 4.4. Připojení k internetu obstarává buď klasický konektor RJ-45, nebo zabudovaná Wi-Fi 802.11 b/g/n.

K dispozici je Media Player pro přehrávání multimediálního obsahu mj. ve formátech JPG, BMP, MKV, WMV, AVI, MOV či MPEG-4 a v ceně dostanete dálkový ovladač s funkcí Air Mouse kombinovaný s klávesnicí.

NAPSALI JSME: Ferguson Ariva T265: po aktualizaci zcela jiný set-top box

Zircon Fire: první přijímač DVB-T/T2/HEVC s certifikátem „ověřeno“

Do prodeje přichází Dreambox DM900 Ultra HD

ebf 24 - tip duben

Set-top box za 1999 Kč má zabudovány tunery pro příjem DVB-T a DVB-T2/HEVC až do rozlišení Full HD, 1080p, 30 Hz a u audia podporuje Dolby Digital a Dolby Digital Plus. Nahrávání televizních pořadů je možné na SD kartu, USB paměť nebo pevný disk připojený přes USB. Podporováno je i streamování videa z internetu.

Rozměry Strong SRT 2221 jsou 130 × 28 × 130 mm (Š x V x H) a vedle výše uvedených rozhraní má zabudovány i konektory HDMI a digitální optický audio výstup. Detailně je vše vidět ve fotogalerii.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).