Hlavní navigace

Seznam.cz chce svůj obsah dostat do chytrých televizorů, podrobnosti tají

Lukáš Polák

Seznam.cz minulý týden představil zcela novou podobu internetové televize Stream. Svým charakterem je ji možné de facto přirovnat ke klasickému vysílání.

Doba čtení: 1 minuta

Největší český internetový hráč Seznam.cz má dlouhodobě zájem dostat svůj obsah do chytrých televizorů označovaných jako smart TV. Na konferenci Czech Internet Forum, jejímž pořadatelem je společnost Internet Info, to řekl výkonný ředitel Seznam.cz Michal Feix. S kontentem se chceme dostat do obýváků. Do obýváků se nám dostávají televize, které mají k dispozici internetové připojení. Touto cestou tedy bychom určitě chtěli jít, konstatoval Feix.

K TÉMATU: Internetová televize Stream.cz ode dneška v novém kabátě

Výkonný ředitel Seznamu blíže neupřesnil, jakým způsobem by měla konkrétně tato expanze vypadat. V úvahu pochopitelně připadá, že v chytrých televizorech by se mohly objevit aplikace, které budou patřit přímo této společnosti. Seznam provozuje například internetovou televizi Stream.cz. Na ní minulý týden představil zcela nový vizuál a práci s videi. Pokud jde o porovnání s televizí, de facto už jsme klasickou televizí, vysíláme 24 hodin denně, uvedl výkonný šéf Seznamu.

Našli jste v článku chybu?