Hlavní navigace

Seznam chystá novou podobu své home page

24. 9. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká portálová jednička Seznam testuje novou podobu své hlavní stránky. Veřejně dostupnou testovací verzi naleznete na http://beta.seznam.cz. Seznam se na rozdíl od své tuzemské konkurence neinspiroval u amerického Yahoo, ale jeho nová home page rozvržením prvků spíše připomíná iGoogle. Horní část stránky opanovalo vyhledávání a teprve až pod ním jsou další prvky jako je panel s předpovědí počasí a horoskopem, odkazy do katalogu, televizní program, okénko s informacemi o doručených e-mailech…

Česká portálová jednička Seznam testuje novou podobu své hlavní stránky. Veřejně dostupnou testovací verzi naleznete na http://beta.sez­nam.cz. Seznam se na rozdíl od své tuzemské konkurence neinspiroval u amerického Yahoo, ale jeho nová home page rozvržením prvků spíše připomíná iGoogle.

Horní část stránky opanovalo vyhledávání a teprve až pod ním jsou další prvky jako je panel s předpovědí počasí a horoskopem, odkazy do katalogu, televizní program, okénko s informacemi o doručených e-mailech nebo RSS kanály, kterým se dostalo více prostoru a nově se zobrazují i perexy. Opět si můžete přidat vlastní RSS kanály a znovu půjde home page i skinovat. Všechny prvky lze přetahovat myší na jinou pozici nebo je můžete zcela odstranit. (ILBlog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.