Hlavní navigace

Seznam chystá novou podobu své home page

Jiří Macich ml.

Česká portálová jednička Seznam testuje novou podobu své hlavní stránky. Veřejně dostupnou testovací verzi naleznete na http://beta.seznam.cz. Seznam se na rozdíl od své tuzemské konkurence neinspiroval u amerického Yahoo, ale jeho nová home page rozvržením prvků spíše připomíná iGoogle. Horní část stránky opanovalo vyhledávání a teprve až pod ním jsou další prvky jako je panel s předpovědí počasí a horoskopem, odkazy do katalogu, televizní program, okénko s informacemi o doručených e-mailech…

Česká portálová jednička Seznam testuje novou podobu své hlavní stránky. Veřejně dostupnou testovací verzi naleznete na http://beta.sez­nam.cz. Seznam se na rozdíl od své tuzemské konkurence neinspiroval u amerického Yahoo, ale jeho nová home page rozvržením prvků spíše připomíná iGoogle.

Horní část stránky opanovalo vyhledávání a teprve až pod ním jsou další prvky jako je panel s předpovědí počasí a horoskopem, odkazy do katalogu, televizní program, okénko s informacemi o doručených e-mailech nebo RSS kanály, kterým se dostalo více prostoru a nově se zobrazují i perexy. Opět si můžete přidat vlastní RSS kanály a znovu půjde home page i skinovat. Všechny prvky lze přetahovat myší na jinou pozici nebo je můžete zcela odstranit. (ILBlog)

Našli jste v článku chybu?
25. 9. 2007 8:24
karotka (neregistrovaný)
Ano, samozrejmne s tim s Vama souhlasim a ani v nejmensim nehodlam polemizovat o demokracii. Mimochodem i v demokracii je slusnosti se podepsat. Slo mi predevsim o to, ze nekdo kritizuje a kdyz se ho zeptate na konkretni vec, neni Vam schopen na nic odpovedet.
24. 9. 2007 23:59
stoural (neregistrovaný)
To je blby, ze vam to vadi. Co s tim udelate? Vezmete si dva prasky misto jednoho?