Hlavní navigace

Seznam.cz bude nyní přímo obchodně zastupovat server Spráce.cz

4. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seznam.cz přebírá na svá bedra obchodní zastoupení pracovního serveru Spráce.cz. Seznam.cz je sice jeho majitelem a provozovatelem, ale od roku 2005 portál Spráce.cz obchodně zastupovala firma Online Recruitment s.r.o. Od 1. prosince 2009 se spolupráce na službě Spráce.cz mění a její provoz přechází plně pod Seznam.cz. Ten odkoupil podnik od dosavadního obchodního zástupce této služby, společnosti Online Recruitment, s.r.o., což znamená praktické převzetí zaměstnanců, ale i všech pohledávek a…

Seznam.cz přebírá na svá bedra obchodní zastoupení pracovního serveru Spráce.cz. Seznam.cz je sice jeho majitelem a provozovatelem, ale od roku 2005 portál Spráce.cz obchodně zastupovala firma Online Recruitment s.r.o. Od 1. prosince 2009 se spolupráce na službě Spráce.cz mění a její provoz přechází plně pod Seznam.cz. Ten odkoupil podnik od dosavadního obchodního zástupce této služby, společnosti Online Recruitment, s.r.o., což znamená praktické převzetí zaměstnanců, ale i všech pohledávek a závazků, uvedla česká portálová jednička v tiskové zprávě.

Změna v obchodním zastoupení přinese větší koncentraci Seznamu na další rozvoj Spráce. Chceme zlepšit i její postavení na trhu, doplňuje Pavel Zima, výkonný ředitel portálu Seznam.cz. Vedením projektu Spráce.cz byl k 1. prosinci 2009 pověřen nový manažer David Svatoš, který má s realizací služby Spráce.cz dlouholeté zkušenosti právě ze společnosti Online Recruitment. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.