Hlavní navigace

Seznam.cz podává trestní oznámení na tvůrce viru Zafi.b

16. 6. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Seznam podává trestní oznámení na neznámého pachatele. Seznam se cítí poškozen tím, že česká mutace viru Zafi.b obsahuje text, který vydává vir za zprávu o uložení webové pohlednice na portálu Seznamu. Vypátrání původců viru je věcí policie a orgánů činných v trestním řízení. Zvláštní, člověk by řekl, že když se Seznam cítí tak poškozeně, mohl by kauzu k sebepropagaci využít více tvůrčím způsobem. Například by mohl vypsat odměnu na informace vedoucí k dopadení pachatele. Myslím, že by to bylo…

Seznam podává trestní oznámení na neznámého pachatele. Seznam se cítí poškozen tím, že česká mutace viru Zafi.b obsahuje text, který vydává vir za zprávu o uložení webové pohlednice na portálu Seznamu. Vypátrání původců viru je věcí policie a orgánů činných v trestním řízení. Zvláštní, člověk by řekl, že když se Seznam cítí tak poškozeně, mohl by kauzu k sebepropagaci využít více tvůrčím způsobem. Například by mohl vypsat odměnu na informace vedoucí k dopadení pachatele. Myslím, že by to bylo pořád levné, vzhledem k reklamě, již portálu vir dělá.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.