Hlavní navigace

Seznam.cz spustil konfigurovatelnou home page

Jiří Macich ml.

Česká portálová jednička Seznam.cz dnes spustila do ostrého provozu novou podobu své home page, která rozvržením nyní připomíná například iGoogle. Horní část je věnována panelu pro vyhledávání, pod kterým se zobrazuje další konfigurovatelný obsah. Vedle výstupů z volitelných RSS kanálů jsou to boxy například s televizním programem, horoskopem, informacemi o počasí či aktuálních kurzech vybraných měn.

Doba čtení: do minuty

Česká portálová jednička Seznam.cz dnes spustila do ostrého provozu novou podobu své home page, která rozvržením nyní připomíná například iGoogle. Horní část je věnována panelu pro vyhledávání, pod kterým se zobrazuje další konfigurovatelný obsah. Vedle výstupů z volitelných RSS kanálů jsou to boxy například s televizním programem, horoskopem, informacemi o počasí či aktuálních kurzech vybraných měn.

Přihlášení uživatelé mohou boxy přesouvat nebo skrývat, případně si mohou přidat další RSS kanály, kterým se nyní na home page Seznamu dostává více místa. Opět jsou k dispozici skiny pro rychlou změnu vzhledu. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?