Hlavní navigace

Seznam.cz spustil konfigurovatelnou home page

17. 10. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Česká portálová jednička Seznam.cz dnes spustila do ostrého provozu novou podobu své home page, která rozvržením nyní připomíná například iGoogle. Horní část je věnována panelu pro vyhledávání, pod kterým se zobrazuje další konfigurovatelný obsah. Vedle výstupů z volitelných RSS kanálů jsou to boxy například s televizním programem, horoskopem, informacemi o počasí či aktuálních kurzech vybraných měn.

Česká portálová jednička Seznam.cz dnes spustila do ostrého provozu novou podobu své home page, která rozvržením nyní připomíná například iGoogle. Horní část je věnována panelu pro vyhledávání, pod kterým se zobrazuje další konfigurovatelný obsah. Vedle výstupů z volitelných RSS kanálů jsou to boxy například s televizním programem, horoskopem, informacemi o počasí či aktuálních kurzech vybraných měn.

Přihlášení uživatelé mohou boxy přesouvat nebo skrývat, případně si mohou přidat další RSS kanály, kterým se nyní na home page Seznamu dostává více místa. Opět jsou k dispozici skiny pro rychlou změnu vzhledu. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).