Hlavní navigace

Seznam.cz spustil nový TV program v ostré verzi

Jiří Macich ml.

Po zhruba měsíčním testování uvedl Seznam.cz svůj nový televizní program s řádkovým zobrazením do ostrého provozu. Již není součástí serveru Novinky.cz, ale běží na adrese http://tv.seznam.cz. Další novinkou vedle řádkového zobrazení jsou videa s upoutávkou k vybraným pořadům některých televizí (např. HBO nebo AXN). Televizní program vnímáme jako samostatnou službu Seznamu, jejíž vývoj touto první verzí rozhodně nekončí, tvrdí David Biksadský, produktový manažer služby. (PR blog Seznam.cz)

Po zhruba měsíčním testování uvedl Seznam.cz svůj nový televizní program s řádkovým zobrazením do ostrého provozu. Již není součástí serveru Novinky.cz, ale běží na adrese http://tv.sez­nam.cz. Další novinkou vedle řádkového zobrazení jsou videa s upoutávkou k vybraným pořadům některých televizí (např. HBO nebo AXN). Televizní program vnímáme jako samostatnou službu Seznamu, jejíž vývoj touto první verzí rozhodně nekončí, tvrdí David Biksadský, produktový manažer služby. (PR blog Seznam.cz)

Našli jste v článku chybu?
4. 3. 2008 19:21
pepak (neregistrovaný)
Škoda, že to nedotáhli do konce. Oceňuju, že bylo myšleno i na uživatele, co javascript nemají nebo ho vypínají, ale proč se musím dívat na nápis "Řádkový TV program nelze zobrazit, protože váš prohlížeč nepodporuje JavaScript nebo ho máte vypnutý" - to nešlo udělat automatický redirect?
4. 3. 2008 22:38
uživatel si přál zůstat v anonymitě
ach jeezis... Jsi strasne zaostaly, moderni clovek kouka na IP televizi skrz pocitac. Ty nulo nulo nic :-))