Hlavní navigace

Seznam.cz zjišťuje, o jakou aplikaci pro Windows Phone 8 je největší zájem

3. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Výsledky hlasování veřejnosti určí, která služba Seznamu bude k dispozici i jako mobilní aplikace pro operační systém Windows Phone 8.

Až do konce týdne můžete ovlivnit rozhodování společnosti Seznam.cz ohledně vývoje nových mobilních aplikací pro Windows Phone 8. Zatímco uživatelé operačního systému Android mohou vybírat z devíti různých aplikací a majitelé iPhonů a iPadů ze sedmi aplikací, pro platformu Windows Phone 8 nabízí Seznam pouze aplikaci zpravodajského serveru Novinky.cz a mobilní offline mapy.

KL24

Výběr další služby, která získá i mobilní verzi pro Windows Phone 8, se v Seznamu rozhodli ponechat na samotných uživatelích. Právě na základě jejich preferencí začnou vývojáři pracovat na další aplikaci pro zmíněnou platformu. Směrodatný bude výsledek hlasování na Facebooku, které je otevřené široké veřejnosti až do neděle.

Majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone 8 mohou volit mezi aplikacemi Sport.cz, Super.cz, Stream.cz, Pohádky a Firmy.cz. Tedy těmi, které již v současné době existují ve verzi pro Android a iOS. Kromě nich ale Seznam.cz přidal do výběru ještě Zboží.cz a TV program, které jako mobilní aplikace zatím neexistují pro žádnou z platforem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).