Hlavní navigace

Seznam.cz zjišťuje, o jakou aplikaci pro Windows Phone 8 je největší zájem

Martin Vyleťal

Výsledky hlasování veřejnosti určí, která služba Seznamu bude k dispozici i jako mobilní aplikace pro operační systém Windows Phone 8.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Až do konce týdne můžete ovlivnit rozhodování společnosti Seznam.cz ohledně vývoje nových mobilních aplikací pro Windows Phone 8. Zatímco uživatelé operačního systému Android mohou vybírat z devíti různých aplikací a majitelé iPhonů a iPadů ze sedmi aplikací, pro platformu Windows Phone 8 nabízí Seznam pouze aplikaci zpravodajského serveru Novinky.cz a mobilní offline mapy.

Wt100_Právo_témata

Výběr další služby, která získá i mobilní verzi pro Windows Phone 8, se v Seznamu rozhodli ponechat na samotných uživatelích. Právě na základě jejich preferencí začnou vývojáři pracovat na další aplikaci pro zmíněnou platformu. Směrodatný bude výsledek hlasování na Facebooku, které je otevřené široké veřejnosti až do neděle.

Majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone 8 mohou volit mezi aplikacemi Sport.cz, Super.cz, Stream.cz, Pohádky a Firmy.cz. Tedy těmi, které již v současné době existují ve verzi pro Android a iOS. Kromě nich ale Seznam.cz přidal do výběru ještě Zboží.cz a TV program, které jako mobilní aplikace zatím neexistují pro žádnou z platforem.