Hlavní navigace

Seznam chystá televizní projekt — pro líné a unavené

Marek Janouš

Seznam chce dobýt obýváky líných 75 procent. Navazuje na zkušenost s Mixér.cz.

Seznam pracuje na televizním projektu, kterým naváže na pojetí služby Mixér.cz. Právě Mixérem si vyzkoušel udělat službu, která od uživatele očekává jen minimální interakci, a „sama“ ho baví.

Nyní chystá televizní projekt, kterým chce od osmi večer ve vašem obýváku soutěžit s tradičním televizním vysíláním. Chce jím oslovit „líných 75 procent populace“. Prozrazuje to generální ředitel Seznamu Pavel Zima v rozhovoru pro Hospodářské noviny.

Projektem se osobně zabývá Ivo Lukačovič, předseda představenstva Seznamu, jenž se před koncem roku po šesti letech opět aktivně zapojil do činnosti ve vedení společnosti, a to patrně mimo jiné právě proto, aby osobně dohlédl na tento projekt. Včasné dobytí obýváků a televizorů cílové skupiny Seznamu může mít pro Seznam velký dlouhodobý význam.

Pavel Zima dále v rozhovoru prozrazuje, že Ivo Lukačovič se ani po návratu nevěnuje běžné „exekutivě“, nýbrž právě jen vývoji produktů.

Našli jste v článku chybu?
1. 2. 2013 10:35
maminka Martina Kučery (neregistrovaný)

Ty sis vykládal ty spekulace jako oslavné řeči? To jsem tě za celej život nic nenaučila ty jelito? Ani opsat jméno to neumí, bóže na nebesích, maminka mhi to říkala správně: Podívej se na něj Mařenko, dobře se na něj podívej. A pak ho vrať zpátky do chlíva, než si toho stračena všimne.

1. 2. 2013 12:32
pat (neregistrovaný)

A možná až mu trochu šlápne na hlavičku, tak se mu rozjasní a zjistí, že důchodci nejsou hloupí - hlupáček...