Hlavní navigace

Seznam testuje novou podobu serveru Sport.cz

Jiří Macich ml.

Ivo Lukačovič na svém blogu oznámil veřejné testování nové podoby sportovního zpravodajského serveru Sport.cz, na kterém Seznam spolupracuje s vydavatelstvím Borgis. Nový vzhled si mohou zájemci prohlédnout na adrese http://beta.sport.cz a pro jejich připomínky je připraveno diskuzní fórum. Nový Sport.cz přinese vedle zcela předělané grafiky také nové členění rubrik o jednotlivých sportech, speciální stránku s chronologicky seřazenými sportovními výsledky, přehlednější sportovní tabulky a…

Doba čtení: do minuty

Ivo Lukačovič na svém blogu oznámil veřejné testování nové podoby sportovního zpravodajského serveru Sport.cz, na kterém Seznam spolupracuje s vydavatelstvím Borgis. Nový vzhled si mohou zájemci prohlédnout na adrese http://beta.spor­t.cz a pro jejich připomínky je připraveno diskuzní fórum.

Nový Sport.cz přinese vedle zcela předělané grafiky také nové členění rubrik o jednotlivých sportech, speciální stránku s chronologicky seřazenými sportovními výsledky, přehlednější sportovní tabulky a statistiky, kalendář s přehledem klíčových sportovních akcí a nové online reportáže postavené na technologii AJAX. (ILBlog)

Našli jste v článku chybu?