Hlavní navigace

Seznam zachoval u Streamu.cz i jeho původní verzi, veřejně o ni ale nehovoří

Lukáš Polák

Původní verze Stream.cz už neobsahuje nová videa. To poslední, které si tu můžete zobrazit, pochází přesně z doby, kdy se původního vizuálu tato platforma vzdala.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost Seznam, která je provozovatelem stejnojmenného vyhledávače, přesně před týdnem oblékla do nového kabátu internetovou televizi Stream.cz. Jak upozornilo server DigiZone.cz několik čtenářů, firma ale nechává nadále běžet i původní verzi této platformy, veřejně ji ale nikde nepropaguje. Částečně to však naznačila v rámci své tiskové zprávy. Nová podoba Stream.cz již nepočítá s videi, která nahrají sami uživatelé. Ti se nemusí bát, že o ně přijdou. Budou však dostupná jen při zadání přesného odkazu, uvedl produktový manažer Stream.cz Martin Kunčický.

ČTĚTE TAKÉ: Internetová televize Stream.cz ode dneška v novém kabátě

Uživatelé ale nejen, že si mohou zobrazit svůj původní profil, ale právě také předchozí verzi internetové televize Stream.cz. Ta se návštěvníkovi stránek objeví po zadání adresy: http://old.stream.cz/. V této podobě Streamu se však už neobjevují nová videa. Na uživatelská videa je však možné přistupovat rovnou přes stejnojmenný odkaz. Poslední video, které sem bylo nahráno, pochází z 30. září, tedy doby přibližně 14 dní před přechodem na nový vizuál. Internetová televize Stream.cz v současné době sází hlavně na pasivní sledování. Zájemce pouze stránku navštíví a video už se samo spustí.

Našli jste v článku chybu?