Hlavní navigace

Seznam zavírá klipovou televizi Mixér.cz. Hudby je prý dost na Streamu

Jan Beránek

Klipy už příliš netáhnou a dnes již mírně zapadlou službu zřejmě převálcovaly streamovací služby typu Spotify.

„Můj čas, je pouhopouhé prozatím…“ zpívala Hana ZagorováPetrem Kotvaldem a Standou Hložkem. S koncem prázdnin se po čtyřech letech fungování do zapomnění odebere i klipová služba Mixér. „Mixér zahraje naposledy 31. srpna,“ tvrdí krátká zpráva na webu. 

Marcom

Děkujeme za mnoho společných chvil u hudebních klipů. Bohužel, každá muzika jednou končí. Protože se chceme soustředit zejména na vlastní tvorbu, rozhodli jsme se hudební televizi Mixér.cz k poslednímu srpnu ukončit. Nemusíte ale věšet hlavu. Hudbu si užijete i v našich pořadech na Stream.cz. Těšíme se na slyšenou.

Mixér přišel na tuzemský internet s nabídkou tematicky laděných hudebních playlistů a měl i vlastní hudební editory. Nepřežil však nástup streamovacích služeb typu Spotify, které už začínají experimentovat s videem a dostávají se třeba do nabídek operátorů

Seznam chce přesunout uživatele Mixéru na Stream. Tam má vlastní pořady typu Hudební masakry nebo Music Room. Nepřetržitý stream hudby ale zatím v nabídce internetové televize portálu zatím není. 

Našli jste v článku chybu?
25. 8. 2016 13:22
Klik je cvik (neregistrovaný)

Když by se vypnul celý seznam i s těmi nesmysly co provozuje,tak by nikomu nechyběl :-D

25. 8. 2016 15:13

Nikoliv. Kdyby přestala fungovat homepage Seznamu, bude mít půlka Česka "rozbitej internet" a nastane pěkné tóčo... :-)

Ale vážněji: Ačkoliv si o mnohých službách Seznamu rovněž myslím své, upírat Seznamu všechny zásluhy by myslím nebylo fér. Mapy.cz je třeba služba na výborné úrovni, na Streamu lze mezi tunou volovin najít pár hodnotných originálních pořadů atd. A navíc myslím díky Seznamu máme řadu Google služeb v Česku k dispozici dříve, než by bylo odpovídalo velikosti českého trhu... :-)