Hlavní navigace

Show Leoše Mareše bude vysílat plnoformátová TV Barrandov, dá lepší čas

Lukáš Polák

Informace o konci talk show populárního moderátora se objevila včera poté, co Prima nenabídla v pondělí 9. listopadu tradičně nový díl.

Doba čtení: 1 minuta

Show Leoše Mareše se přesouvá po krátké přestávce z televize Prima na plnoformátovou TV Barrandov. Mareš to oznámil na sociální síti Instagram. Od pondělí na TV Barrandov v mnohem lepším čase kolem 22:30, informoval Mareš své odběratele. Diváci budou moci pořad vídat pravidelně od pondělí do čtvrtka, tedy stejně, jako tomu bylo v případě televize Prima, kde se pořad vysílal po dobu několika týdnů v pozdních večerních hodinách. Jeho začátek se většinou pohyboval okolo půl dvanácté v noci.

K TÉMATU: Show Leoše Mareše nekončí, má se přesunout na jinou televizi

Informace o konci talk show populárního moderátora se objevila včera poté, co Prima nenabídla v pondělí 9. listopadu tradičně nový díl. Jak nakonec ale Leoš Mareš objasnil médiím, nasazení nových dílů bylo pouze přerušeno. Moderátor zatím nechtěl včera potvrdit, kde se pořad objeví. V mediálních kruzích se dokonce objevila i spekulace, že by to mohlo být na TV Nova. Mareš nakonec zakotví na TV Barrandov a jeho pořad už je tak po Partičce (La Parta) druhým pořadem, který na této stanici zakotvil.

Nasazení své noční show na TV Barrandov oznámil moderátor Leoš Mareš na Instagramu
Autor: repro foto účtu Leoše Mareše na Instagramu

Nasazení své noční show na TV Barrandov oznámil moderátor Leoš Mareš na Instagramu

Našli jste v článku chybu?