Hlavní navigace

Show Leoše Mareše bude vysílat plnoformátová TV Barrandov, dá lepší čas

11. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Informace o konci talk show populárního moderátora se objevila včera poté, co Prima nenabídla v pondělí 9. listopadu tradičně nový díl.

Show Leoše Mareše se přesouvá po krátké přestávce z televize Prima na plnoformátovou TV Barrandov. Mareš to oznámil na sociální síti Instagram. Od pondělí na TV Barrandov v mnohem lepším čase kolem 22:30, informoval Mareš své odběratele. Diváci budou moci pořad vídat pravidelně od pondělí do čtvrtka, tedy stejně, jako tomu bylo v případě televize Prima, kde se pořad vysílal po dobu několika týdnů v pozdních večerních hodinách. Jeho začátek se většinou pohyboval okolo půl dvanácté v noci.

KL24

K TÉMATU: Show Leoše Mareše nekončí, má se přesunout na jinou televizi

Informace o konci talk show populárního moderátora se objevila včera poté, co Prima nenabídla v pondělí 9. listopadu tradičně nový díl. Jak nakonec ale Leoš Mareš objasnil médiím, nasazení nových dílů bylo pouze přerušeno. Moderátor zatím nechtěl včera potvrdit, kde se pořad objeví. V mediálních kruzích se dokonce objevila i spekulace, že by to mohlo být na TV Nova. Mareš nakonec zakotví na TV Barrandov a jeho pořad už je tak po Partičce (La Parta) druhým pořadem, který na této stanici zakotvil.

Nasazení své noční show na TV Barrandov oznámil moderátor Leoš Mareš na Instagramu
Autor: repro foto účtu Leoše Mareše na Instagramu

Nasazení své noční show na TV Barrandov oznámil moderátor Leoš Mareš na Instagramu

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).