Hlavní navigace

Showcase TV: Nekódovaná novinka pro milovníky country a irské hudby

19. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 12. 2010

UVNITŘ VIDEO 16 hodin country a irské hudby každý týden. To je cíl nového britského nekódovaného kanálu Showcase TV, který odstartoval tento týden prostřednictvím satelitní pozice 28,5 stupně východně, družice Eurobird 1. Jedná se o dobrou zprávu také pro zájemce v České republice. Program vysílá nekódovaně a k jeho sledování postačí parabola běžných rozměrů.

Zvláště ve dnech pracovního klidu si přijdou milovníci country music na své. Připraveny jsou hned tři pořady s touto tematikou – Inside Music Row, The Country Vibe a Hot Country. První z nich přinese aktuální zpravodajství z Nashvillu, a to nejen z country music, ale také folku. Další informace jsou připraveny v The Country Vibe, kterým provedou Chuck Long a Becca Walls. Hot Country přináší největší hity z oblasti irské, britské a americké country scény. Kompletní programové schéma stanice najdou zájemci na webu stanice.

KL22 hlasovani

Irská hudba a country music chyběla na britských obrazovkách už příliš dlouho. Ačkoliv tento druh hudby se těší milionům příznivců po celém světě, prohrává s mainstreamovými žánry. Naším cílem je dát country a irské hudbě dostatečný prostor, který si zaslouží, uvedl k příležitosti spuštění tato stanice obchodní ředitel Tony Blin-Stoyle. Za tímto kanálem stojí společnost Information TV Ltd, která je též provozovatelem stejnojmenného britského kanálu.

Parametry příjmu: Eurobird 1 (28,5 stupně východně), 11260/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S/QPSK, kódování žádné (FTA).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.