Hlavní navigace

Skupinu televizí okolo parlamentní 24cz vede Daniel Častvaj

21. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 5. 2007

Parlamentní televizi 24cz a projekty dalších dvou satelitních stanic, zpravodajské 24 Plus a ženské TV Ona, vlastněné podnikatelem v realitách Milošem Červenkou, řídí bývalý reportér televize Nova a pozdější mluvčí energetické skupiny ČEZ Daniel Častvaj.

Dosavadní ředitel 24cz a původní majitel této stanice Jan Fulín podle informací serveru DigiZone.cz u těchto televizních stanic zůstává jako Častvajův přímý nadřízený. Skupina nedávno požádala česká patentový úřad o registraci ochranných známek pro názvy TV Home a Home TV.

KL24

Daniel Častvaj začínal jako redaktor a reportér televize Nova. Od listopadu 1997 do července 1998 byl mluvčím ministerstva průmyslu a obchodu (pod vedením ministra Karla Kühnla). Od září do prosince 1998 byl vedoucím oddělení tiskových služeb a protokolu ministerstva financí (za sociálnědemokra­tického ministra Iva Svobody). Poté nastoupil do České televize jako moderátor zpravodajského pořadu „21“.

V roce 2001 se Častvaj stal tiskovým mluvčím společnosti ČEZ, kterou po necelých dvou letech opustil a založil si vlastní PR agenturu JDC. Jejím prostřednictvím pracoval jako mediální zástupce několika společností, například Diag Human nebo BSP, která pro Českou televizi a posléze pro Slovenský rozhlas vymáhala nezaplacené koncesionářské poplatky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).