Hlavní navigace

Sky Deutschland spustí dva fotbalové kanály v UHD

23. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na satelitu Astra 19,2 °E odstartují na podzim dva Ultra HD kanály německého operátora placené satelitní televize Sky Deutschland.

Společnost SES oznámila, že německý operátor placené satelitní televize Sky Deutschland na podzim na orbitální pozici 19.2 °E satelitu SES spustí dva Ultra HD kanály. Na kanálu s názvem Sky Sport Bundesliga UHD odvysílá jeden zápas z každého dne trvání německé fotbalové ligy a na Sky Sport UHD pak vybrané zápasy Ligy mistrů UEFA. Stejně, jako naše satelitní kapacita umožnila Sky Deutschland v roce 2005 spustit jejich první HD kanály, SES poskytne stejnou nebo i vyšší kvalitu kapacity a služeb a zajistí tak vysílání kanálů Sky Sport Bundesliga UHD a Sky Sport UHD, prohlásil Norbert Hölzle, senior viceprezident společnosti SES pro obchod v Evropě.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.