Hlavní navigace

Skylink a CS Link pořádají první společné setkání s prodejci jejich karet

11. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 10. 2011

Prodej operátora satelitní služby Skylink majiteli konkurenčního CS Linku, lucemburské společnosti M77 Group, vede k prvním synergiím mezi těmito platformami. Skylink a CS Link svolaly první společné setkání s prodejci jejich karet a satelitní techniky. Dosud tato setkání probíhala zvlášť v režii každé z těchto dvou služeb. Nyní dochází k jejich sloučení, ačkoli M77 Group tvrdí, že zatím obě značky i oddělené služby v Česku zachová.

K TÉMATU: Spojí se CS Link se Skylinkem? Otázka, která teď zajímá každého

Vážení obchodní přátelé, pravděpodobně jste již zaznamenali, že platformy CS Link a Skylink mají nyní společného vlastníka, lucemburskou společnost M77. Prvním logickým krokem je sjednocení pravidelných setkání prodejců CS Linku a Skylinku do společných akcí ve stejném termínu. První společné akce se zúčastní představitelé managementu společnosti CS Link i Skylink a představí vám vizi a strategii obou platforem do budoucna, stojí v pozvánce, kterou má redakce DigiZone.cz k dispozici.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Vlastník CS Linku potvrdil koupi Skylinku. O jejich spojení se nezmínil

První společná setkání naplánoval Skylink s CS Linkem na 26. a 27. října. První den naplánoval jednání s prodejci z Čech, a to v hotelu S.E.N. v Senohrabech, druhý den proběhne to samé setkání s prodejci z Moravy v olomouckém hotelu Flora. Může se tedy stát, že vám přijde pozvánka na identické setkání od CS Linku. Nepotvrzujte ji již prosím, abychom vás nepočítali duplicitně. Budeme se těšit na vaši účast.Vaše týmy CS Linku a Skylinku, píší ve společné pozvánce zástupci Skylinku.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.