Hlavní navigace

Skylink odpojí v budoucnu kódování CryptoWorks u placených stanic

30. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

30. 8. 2011

Zástupci satelitní služby Skylink už před několika měsíci informovali své zákazníky, že nové programy budou přidávány pouze na karty ICE a Irdeto. Novou informací, kterou dnes přináší server Parabola.cz, je však to, že na kartách CryptoWorks nebudou dostupné ani další stanice přidané do neplacené nabídky. Zákazníci, kteří budou mít kartu původní, tak přijdou v budoucnu i možnost sledovat stanice Nova Action nebo Primy Family.

Content First 2022_tip temata

K TÉMATU: Skylink nabídne nové programy pouze majitelům karet Irdeto a ICE

Skylink mění poměrně zásadně plán, který prezentoval odborné veřejnosti. Jeho výkonný ředitel Jaromír Glisník totiž v jednom z rozhovorů, který se odehrál před několika měsíci, uvedl, že nové programy se sice na karty CryptoWorks už přidávat nebudou, ovšem také se nebude odpojovat stávající nabídka. Teď už jeho slova zní poněkud jinak. Postupně budeme od starých systémů odpojovat placené programy. To je pro nás důležité, uvedl pro Parabolu Glisník s tím, že drtivá většina uživatelů placené televize by už neměla mít kartu CryptoWorks v horizontu tři čtvrtě roku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.