Hlavní navigace

Skylink oficiálně zařadil do nabídky nové stanice včetně E! Entertainment

20. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Satelitní služba je teprve druhým operátorem v České republice, který tento program nabízí. Ani O2TV však svým klientům tuto stanici neposkytuje ve vysokém rozlišení.

Od dnešního dne je možné považovat zařazení stanic E! Entertainment, Reality Kings TV a Nautical HD do nabídky satelitní služby Skylink za oficiální. Právě ve středu 20. května klientům operátora, kteří si platí některý z balíčků, dorazil do schránek magazín Skylink, jenž o zařazení stanic informuje. Stanice E! Entertainment je dokonce prostřednictvím reality show o rodině Kardashianových hlavním tahákem celého vydání. Zařazení lifestylové stanice bylo přitom už jejím provozovatelem avizováno na konci března a podle původních plánů byl tento krok stanoven na 8. dubna. E! je součástí nabídek Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

K TÉMATU: Lifestylový kanál E! se objeví i na satelitu, ale pouze ve standardním rozlišení

Zařazení E! Entertainment do nabídky Skylinku je zajímavé v tom, že jde teprve o druhou telekomunikační firmu, která tento program v nabídce v České republice má. O2TV i Skylink ale tuto stanici nabízejí pouze ve standardní kvalitě, a to i přesto, že už je k dispozici i její HD verze. Vysílání E! Entertainment je částečně lokalizováno do češtiny. Naopak nepočeštěny jsou kanály Reality Kings TV a Nautical TV. První zmiňovaná stanice lokalizaci nepotřebuje, protože jde o program pro dospělé a v nočních hodinách už ho získají všichni zákazníci od nabídky Mini. Nautical HD je dostupný v balících Kombi, Multi HD a vyšších.

Parametry příjmu E! Entertainment a Nautical HD: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11797/H, SR 29500, FEC 3/4, norma DVB-S2/8PSK

Content tip EARLY

Parametry příjmu Reality Kings: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11856/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

Aktuální vydání magazínu Skylink v elektronické podobě je k dispozici zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).