Hlavní navigace

Skylink opět prodloužil výměnu karet CryptoWorks za Irdeto ICE

28. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2011

Satelitní služba Skylink dnes oznámila, že již po několikáté prodlužuje akci na pořízení karet Irdeto (Irdeto ICE), které do budoucna nahradí ty dosluhující se systémem CryptoWorks, jehož podporu ukončí společnost Irdeto na konci příštího roku. Akce je nyní nově podle ředitele zákaznického servisu Michala Kopřivy prodloužena až do 5. ledna příštího roku.

Cloud23

K TÉMATU: Satelitní Skylink prodlužuje akci s bonusy pro karty Výměna. Prý naposledy

Našim zákazníkům doporučujeme kartu vyměnit včas, aby v budoucnu nebyli vystaveni zbytečné časové tísni, konstatuje Kopřiva a dodává: Částku (600 Kč/24 €, pozn. red.), kterou náš zákazník za kartu Výměna zaplatí, získá od Skylinku zpět v plné výši formou bonusu pro objednání placených programových balíčků z nabídky Skylinku dle vlastního výběru. Po obdržení nové karty probíhá registrace na kanálu ČT 1 nebo Jednotka (STV 1). V případě dalších dotazů se může zákazník ozvat na zákaznickou linku operátora nebo se podívat na jeho webové stránky www.skylink.cz, případně www.skylink.sk.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).