Hlavní navigace

Skylink partnerem videopůjčovny Topfun, diváci dostanou slevy

22. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 12. 2010

Slevy na půjčovné filmů z internetové videopůjčovny Topfun se dočkají všichni noví zákazníci satelitní služby Skylink. Obě firmy navázaly strategickou spolupráci, která má vést k propagaci Skylinku na stránkách Topfunu a slevám na půjčovném pro zákazníky Skylinku. Prvním počinem této spolupráce je kupón v hodnotě 100,– Kč na filmy z Topfun, který se právě začíná distribuovat ve všech baleních nových karet Skylink, sdělil Radek Přikryl ze společnosti Topfun Media.

K TÉMATU: Bontonfilm nabídne stovku filmů přes IPTV službu Topfun.cz

BRAND23 Workshop

Topfun provozuje na adrese www.topfun.tv rozsáhlou internetovou videopůjčovnu, která získala pro Českou republiku a Slovensko práva pro video on demand poskytování filmů od studia NBC Universal. Mezi hlavní filmy patří například snímky Robin Hood, Mamma Mia!, Zelená zóna, Bournovo ultimátum, Gladiátor a další. Celkem Topfun.tv v následujících 12 měsících přinese svým uživatelům více jak 100 filmů tohoto studia, přiblížil Přikryl.

Firma také rozšířila nabídku filmů od studia Warner Bros. Milovníci filmu se mohou těšit na nejnovější filmy, jako například na film Počátek, Sex ve městě 2, nejnovější díl Harryho Pottera, Souboj Titánů, ale také mohou vybírat ze stovky úspěšných filmů, mezi něž patří Dannyho Parťáci, Já legenda, Matrix, Pán prstenů, Trója, uvedl Přikryl. Diváci si mohou zakoupit u těchto filmů jak licenci na opakované sledování během 24 hodin, tak i časově neomezené půjčovné.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).