Hlavní navigace

Skylink prodlužuje akci na výměnu zákaznických karet pro CryptoWorks

16. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
16. 6. 2011

Kvůli velkému zájmu ze strany zákazníků prodlužuje satelitní služba Skylink akci, kdy si zákazníci tohoto operátora mohou vyměnit její karty CryptoWorks v podstatě za hubičku. Akce měla podle původních plánů probíhat od 27. dubna do 30. června, Skylink ji nově prodloužil o jeden měsíc – do 31. července. Upozornil na to výkonný ředitel společnosti TradeTec Jaromír Glisník.

K TÉMATU: Skylink vymění zákazníkům staré karty za nové v podstatě zdarma

U karty Skylink Výměna, která je typu ICE, kombinuje tedy kódování v systémech CryptoWorks a Irdeto, zaplatí v promo akci zákazník sice 600 Kč, případně 24 €, ovšem za stejnou částku si na ni může objednat placené programy. V praxi tak v podstatě za ni nezaplatí vůbec nic. Kartu je možné získat buďto na prodejnách se satelitní technikou nebo si ji zákazník objedná na webu Skylinku dobírkou. Poštovné pak platí poskytovatel této služby. Další informace může zájemce získat také na webových stránkách nebo zákaznické lince.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).