Hlavní navigace

Skylink rozšíří v horizontu týdnů programovou nabídku, zajistil si kapacitu

13. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V tiskové zprávě, kterou vydala jak M7 Group tak i SES paralelně, se hovoří o kapacitě určené pro stanice ve vysokém rozlišení. O které půjde konkrétně, je zatím otázkou.

Satelitní operátor Skylink by na začátku prosince měl výrazně rozšířit svou programovou nabídku. Serveru DigiZone.cz to sdělil Jaromír Glisník, člen představenstva skupiny M7, kterému služba patří. M7 Group dnes za tímto účelem ve spolupráci s telekomunikační společností SES oznámila podepsaní kontraktu týkajícího se rozšíření frekvenční kapacity. Které programy se na kapacitě objeví, zatím nechce Glisník prozradit. Ještě ladíme detaily s některými vysílateli a nerad bych prozrazoval něco dopředu. Počítám, že o rozšíření programové nabídky budeme informovat krátce předtím, než k němu dojde, uvedl Glisník.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink: Všechny populární programy v HD do konce roku 2016

V tiskové zprávě, kterou vydala jak M7 Group tak i SES paralelně, se hovoří o kapacitě určené pro stanice ve vysokém rozlišení. Abychom si vedoucí pozici na obou trzích udrželi, musíme dokázat vyhovět rychle rostoucí poptávce českých a slovenských diváků po vysílání v kvalitě HD. To nám umožní nově uzavřená smlouva se společností SES, konstatoval Glisník z M7 Group. Jsme rádi, že můžeme podpořit růst společnosti M7 na těchto trzích. Zůstáváme jí partnerem i na celoevropské úrovni, doplnil Norbert Hoelzle, Senior Vice President of Europe, Commercial ve společnosti SES.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.