Hlavní navigace

Platnost karet CryptoWorks končí, upozorňuje Skylink ve svém magazínu

16. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Satelitní služba Skylink začala ve svém magazínu, který vychází každých 14 dní, upozorňovat zákazníky s placenou nabídkou, že je nutné vyměnit stávající karty CryptoWorks za nové Irdeto.

Satelitní služba Skylink přešla do další fáze informační kampaně, která se týká přechodu zákazníků ze stávajícího kódovaní CryptoWorks na nový kryptovací systém Irdeto. Další vlna je cílena konkrétně na klienty s placenou nabídkou. Objevila se totiž výhradně v periodiku tohoto satelitního operátora – Skylink magazínu. Zatímco se doposud Skylink na jeho hlavní stránce ptal, zdali mají zákazníci všechno pro příjem jeho programů, nyní je upozornění údernější: Pozor! Výměna starých karet.

MM_SS3

K TÉMATU: Osud neplacených kanálů na kartách CryptoWorks? Zatím je ve hvězdách

Bližší informace najdou zájemci na straně 113 a dozvědí se, které karty je nutné vyměnit a naopak, jaké vyhovují pro sledování programů Skylinku i v budoucnu. Text je doplněn ilustračními obrázky, takže by se v něm měl vyznat i laik. Podpora systému CryptoWorks končí ze strany společnosti Irdeto k 31. prosinci letošního roku. Skylink plánuje v horizontu několika týdnů zveřejnit plán, jak bude odpojovat původní kódování u placených stanic. U kanálů v základní nabídce (neplacených programů) o něm zatím nebylo rozhodnuto.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.