Hlavní navigace

Skylink vypíná fotbalové přenosy na slovenských kanálech. A začíná už dnes

17. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel satelitní platformy Skylink, M7 Group, informuje o vypnutí sportovních přenosů pro české dekódovací karty na slovenských kanálech Jednotka, Dvojka a Dajto.

Tisková zpráva, která právě dorazila, říká, že dnes, ve středu 17. února od 20:25 do 22:50 hodin, a zítra, ve čtvrtek 18. února od 20:55 do 23:00 hodin, nebudou pro zákazníky Skylinku, kteří používají dekódovací karty pro region Česká republika, dostupné přenosy fotbalových utkání Ligy Mistrů a Evropské ligy vysílané na slovenských stanicích Jednotka, Jednotka HD, Dvojka a Dvojka HD. Dále pak nebude pro region České republiky dostupný zápas španělské fotbalové ligy, který budou vysílat stanice Dajto a Dajto HD v sobotu 20. února odpoledne.

K TÉMATU: Nová Digi TV: Kdy budou přidány Digi Sporty?

Nová Digi TV: španělská fotbalová La Liga i anglická Premier League pohromadě

Vypnutí požadují podle Skylinku společnosti, které jsou vlastníky práv pro vysílání vybraných zápasů Ligy Mistrů, Evropské ligy a Španělské ligy na území České republiky. Provozovatelé výše zmiňovaných stanic mají vysílací práva pouze pro území Slovenska, a nikoli pro Českou republiku.

UXD


Zákazníci Skylinku, kteří používají dekódovací karty na území Slovenské republiky a mají nastaven region Česká republika, mohou tento problém vyřešit změnou regionu v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.