Hlavní navigace

Skylink zařadil programy ČT 1 HD a TV Doma

1. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 9. 2009

V pondělí byly zařazeny do neplacené programové nabídky Skylinku dva nové programy, a rovněž dva programy skupiny National Geographic budou zařazeny do programové nabídky MULTI. Server Digizone.cz o tom informovalo PR oddělení platformy Skylink.

Společnost zařadila do nabídky program slovenské televize Doma, který bude dostupný na kartách pro slovenský region. Kromě toho se v nabídce objevil i testovací program České televize ve vysokém rozlišení. Ten je přístupný na všech kartách Skylink, které přijímají program ČT 1, tedy pro české i slovenské diváky.

MMF24

Platforma rovněž chystá i obohacení placené nabídky MULTI o dva nové programy, naopak jeden program vyřadí. Datum oficiálního spuštění nových programů bylo stanoveno na 1. 10. 2009 a všichni zákazníci o nich budou postupně informováni. Už nyní ale platforma oznamuje první novinku a to zařazení programu National Geographic Channel, který nahrazuje program MGM, a přidání nového programu National Geographic Wild.

Filmový kanál MGM, který opouští nabídku MULTI, reprezentuje filmový žánr, který je ve velké míře zastoupen na mnoha všeobecných programech z neplacené nabídky Skylinku. Při sestavování placené nabídky se Skylink rozhodl dát přednost žánrům, kterým se na programech neplacené nabídky neposkytuje takový prostor.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).