Hlavní navigace

Satelitní služba Skylink zařazuje do nabídky tři nové kanály, všechny v SD rozlišení

3. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

PARAMETRY UVNITŘ – Kromě zařazení nových stanic do nabídky provozovatel satelitního operátora Skylink mění technické parametry hard erotického kanálu Hustler TV.

Satelitní operátor Skylink dnes oznámil rozšíření své programové nabídky o tři nové stanice – Fine Living, Food Network a Boomerang. Všechny kanály jsou šířeny v SD rozlišení. Fine Living a Food Network jsou/budou lokalizovány do češtiny, Boomerang je dostupný pouze v angličtině. Tato stanice bohužel nikdy v češtině nevysílala a je málo pravděpodobné, že by se to někdy v budoucnu mělo změnit. Posledním kanál s vysokým rozlišením (HDTV), který se objevil v nabídce Skylinku, byl Edge Sport. Ten zahájil klasické vysílání na konci minulého měsíce. Skylink už jeden kanál o vaření v nabídce má – TV Papriku od Chellomedia.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Edge Sport HD dostupný ve Skylinku zahájil ostré vysílání

Program Fine Living si oblíbí diváci, kteří uvažují například o zkrášlení bytu, ale zajímají je například i módní doplňky nebo pořady o kulinářství. Food Network přináší nový pohled na gastronomii a potěší tak všechny, kteří rádi vaří. Na českém trhu plánuje zatím blíže nespecifikovaný britský investor spustit prozatím neplacenou verzi stanice Food Channel. Má ho sem uvést Erika Luzsicza stojící za firmou Axocom. Poslední novinka ve Skylinku, kanál Boomerang, je dětskou televizní stanicí nabízející především zábavu pro děti všech věkových kategorií i rodičů. Zároveň dochází k přeladění stanice Hustler TV.

Technické parametry pro naladění programů Fine Living a Food Network:

KL24

  • Astra 3B (23,5 stupně východně), 11895/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S

Technické parametry pro naladění programů Fine Living a Food Network:

  • Astra 3B (23,5 stupně východně), 11739/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

Technické parametry pro naladění programu Hustler TV CZ:

  • Astra 1L (19,2 stupně východně), 12722/H, SR 23500, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).