Hlavní navigace

Skylink zdarma vyměňuje staré satelitní karty za nové s Novou HD

31. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
31. 1. 2009

Satelitní služba Skylink se rozhodla využít velký zájem diváků o program televize Nova ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), který je součástí všech jejích programových balíčků, a nabízí divákům konkurenčních satelitních platforem, že jim zdarma vymění jejich přístupovou kartu za kartu ke Skylinku včetně Novy HD. V tiskové zprávě Skylinku to sdělil Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, provozovatele této platformy.

K VĚCI: Startuje satelitní platforma Skylink s Novou HD v základní nabídce

V několika uplynulých měsících jsme zaznamenali zvýšený zájem majitelů jiných přístupových karet o programy balíčku Multi a rovněž o příjem televizní stanice Nova HD. Vzhledem k tomu, že je Skylink jedinou satelitní platformou, která tyto programy poskytuje, rozhodli jsme se vyjít vstříc majitelům jiných přístupových karet a nabídnout jim kartu Skylink bezplatně výměnou za jejich přístupovou kartu, uvedl Glisník.

KL24

Podmínkou výměny je vlastnictví satelitního přijímače s dekodérem CryptoWorksTM a satelitní antény s možností příjmu programů ze satelitu Astra 23,5°E. Zájemce však musí také vlastnit funkční přístupovou kartu umožňující příjem programů ČT 1 a ČT 4, a uhradit roční předplatné za balíček Multi ve výši 2 393 Kč včetně DPH, případně předplatné na půl roku ve výši 1 332 Kč včetně DPH. Starou kartu musí zájemce zaslat firmě TradeTec do 30 dnů od obdržení nové.

Pokud ve stanovené lhůtě neobdržíme vaši původní kartu nebo pokud se prokáže, že se jedná o kartu vadnou nebo neaktivní nebo je zřejmé, že odesílatel karty není jejím majitelem, skončí aktivace všech programů na nové kartě po 12, respektive 6 měsících od registrace nové karty, dodává Skylink.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).