Hlavní navigace

Šlágr TV si nechala registrovat svůj název jako ochrannou známku pro celou EU

Program patří zejména u starší generace diváků mezi nejpopulárnější televizní stanice. Do rodiny společnosti Česká muzika patří i nové televize Country no. 1 a TV Písnička.
Lukáš Polák 6. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Začátkem listopadu loňského roku si společnost Česká muzika, provozovatel hudební televize Šlágr, nechal u Úřadu pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) zapsat tento program jako ochrannou známku. Zároveň bylo registrováno i logo Šlágr TV. OHIM je orgán, který ochraňuje subjekty před zneužitím v rámci celé Evropy. Důvodem k této skutečnosti je mimo jiné fakt, že Šlágr TV vysílá nejen v celostátním pozemním multiplexu 3 a kabelovýchIPTV rozvodech v České republice a na Slovensku, ale i na satelitu Astra 3B. Tady je její signál v nekódované podobě zachytitelný de facto téměř v celé Evropě.

EBF20

ČTĚTE TAKÉ: Šlágr TV zopakovala loňský silvestrovský úspěch: večer se dotahovala i na Primu

Šlágr TV patří zejména u starší generace diváků mezi nejpopulárnější televizní stanice. Program už dvakrát dokázal výrazně bodovat svými Silvestry – v roce 2013 i 2014. Poslední den roku se televize výrazně dotahovala i na českou komerční dvojku Primu. Do rodiny televizních programů společnosti Česká muzika patří také stanice Country no.1 a TV Písnička. Stanice vysílají na stejné programové pozici a o vysílací čas se tak dělí. Country no.1 vysílá v době od sedmé hodiny večerní do sedmé hodiny ranní, ve zbytku času si pak mohou zájemci pustit stanici TV Písnička. Ta se orientuje na nejmladší diváky.