Hlavní navigace

Sledujte přivítání českých hokejových mistrů světa živě na ČT 24 a ČT 4

24. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 5. 2010

Pokud jste mezi těmi, kteří se nedostanou osobně do centra hlavního města, aby mohli přivítat čerstvé hokejové mistry světa, můžete tak učinit právě teď prostřednictvím dvou programů České televize, zpravodajské ČT 24 a sportovní ČT 4. Obě média zprostředkují divákům tiskovou konferenci a také následnou cestu zlatých hochů od Letiště Ruzyně až na Staroměstské náměstí, kde se očekává, že je přivítá tisíce lidí.

Důvodem pozdního příletu je zdržení českých hokejistů na letišti v německém Kolýně nad Rýnem. Přílet do Prahy proběhl přibližně ve 12:35. Právě v tu dobu dosedlo letadlo na přistávací plochu na Ruzyni. Ve 12:50 už měli diváci kanálů ČT 24 a ČT 4 možnost vidět kapitána hokejového mužstva Tomáše Rolinka a po jeho boku hokejovou legendu Jaromíra Jágra. Divákům u televizní obrazovky i přímo na ruzyňském letišti se ukázal postupně celý tým včetně kouče Vladimíra Růžičky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).