Hlavní navigace

SledujTV.sk bude mít českou obdobu, na Slovensku má ale stále problémy

30. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt SledujTV.sk, o němž jsme vás již informovali, chystá expanzi do České republiky. Přestože tato služba vedle některých slovenských televizních stanic streamuje i několik českých kanálů, je zatím dostupná jen pro uživatele ze Slovenska. To se má ale brzy změnit. Česká republika je naší další cílovou destinací. Podnikáme tu už první přípravné kroky pro spuštění obdobného projektu, uvedl pro Živé.sk Jan Horyna z provozující společnosti Tom Horn Enterprise. Ta má doménu sledujtv.cz podle…

Projekt SledujTV.sk, o němž jsme vás již informovali, chystá expanzi do České republiky. Přestože tato služba vedle některých slovenských televizních stanic streamuje i několik českých kanálů, je zatím dostupná jen pro uživatele ze Slovenska. To se má ale brzy změnit.

ICTZ23

Česká republika je naší další cílovou destinací. Podnikáme tu už první přípravné kroky pro spuštění obdobného projektu, uvedl pro Živé.sk Jan Horyna z provozující společnosti Tom Horn Enterprise. Ta má doménu sledujtv.cz podle WHOIS výpisu v držení již od loňského března.

SledujTV.sk na Slovensku narazilo na odpor televize Markíza, která si krátce po startu projektu vymínila stažení svého vysílání z nabídky služby. Podle Jana Horyny jednání stále probíhají. Proti přebírání svého vysílání na SledujTV.sk se staví i TV Joj. Podporujeme inovativní řešení, ale nemůžou odporovat platné legislativě, uvedla pro Živé.sk mluvčí Tatiana Tóthová.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.