Hlavní navigace

Slevomat ruší papírové vouchery. Od teď jen digitálně

Jan Beránek

Slevový portál vychází vstříc majitelům chytrých telefonů, kteří nechtějí řešit, kde tisknout své slevové kupóny.

Papír je papír, o tom nemůže být pochyb. Jen loni ale zákazníci Slevomatu vytiskli devět milionů papírových voucherů. A to je v době recyklace a úsporného přístupu možná zbytečně mnoho. 

Portál teď ale s povinností prokazovat se papírovým voucherem končí. Nově se pro získání zboží či služby stačí prokázat sms v telefonu, nebo jen tak kódem uloženým v mobilu či notýsku, uvádí v tiskové zprávě šéfka firmy Marie Chytilová

Novinka se má dotknout i podnikatelům, kteří slevy poskytují. Pro ně Slevomat podle Chytilové připravil speciální aplikaci na uplatňování voucherů. 

Novinka má potěšit především mobilní surfaře. Za letošní srpen už na web slevového portálu přišlo 29 % všech návštěv přes mobilní zařízení. Smartphony nebo tablety už navíc stojí za patnácti procenty všech objednávek slevových kupónů na Slevomatu. 

Našli jste v článku chybu?
17. 9. 2015 18:49

Když tě to nezajímá, tak proč to proboha čteš?! Nezajímá? Nečtu a hotovo. A nemusím ani psát blbosti do diskuze!

18. 9. 2015 14:23
voucher (neregistrovaný)

Dekuji za zastani. Chtelo by to lepsi clanky nez kazdy tyden o slevomatu ze zmenili font zmenili papir do tiskarny ze koupili novou tiskarnu ve slevomatu atd. To uz Vazne nikoho nezajima lupo nejaky slevovy slevomat.