Hlavní navigace

Slevomat spouští Módu a Luxus

3. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slevomat pokračuje v prodeji zlevněného zboží, tentokráte ale cílí na módu a luxus, kde dosud dominovaly BigBrands.

Nová sekce Móda a Luxus má nabízet módní a rádobyluxusní zboží, především oblečení a doplňky. Tomáš Čupr, spoluzakladatel Slevomatu, k tomu říká: 

Včera jsme spustili sekci Móda. Je fakt, že oblečení jsme tu a tam nabízeli i v minulosti, ale nyní na Slevomatu najdete každý, ale opravdu každý týden mnoho produktů světových značek. A to jak pro ženy, tak muže i děti. Ale to samozřejmě není vše. Pro první kampaně, které běží do neděle, nabízíme poštovné zdarma. Líbí? A co další dárek 100 Kč na váš první nákup módy na Slevomatu?

Slevomat již dříve prodával zboží, zejména nepříliš zlevněné věci z Mall.cz, do sekce discountové módy ale pronikal zatím spíše výjimečně, nahodile. Zde na trhu dominuje BigBrands.cz, který rovněž významně roste. Slevomat se ale rozhodl pokusit se o obchodní štěstí i na tomto trhu. 

Slevomat Móda a Luxus

V čem je odlišnost? V tomto případě je významně složitější zajišťovat dostatečné množství nabídek. Velká část zboží se shání v zahraničí, protože místní prodejci nejsou schopni ani ochotni se na atraktivní ceny dostat. Stejně tak se více hlídá to, aby šlo o „klubový prodej“, tedy, aby levné ceny nebyly vidět navenek, aby se nepodrážely ceny zboží v běžném prodeji. A nakonec je tu logistika, která je u tisíců zásilek za týden rozsáhlá a je to něco jiného, než digitální distribuování zakoupených kuponů. Pro Slevomat je to velká změna a také velká výzva, na kterou se dlouho předem připravoval. Nyní uvidíme, jak přípravu  zvládl. 

BRAND23 Workshop

Nabídka Slevomatu zatím není nijak ohromující. V nabídce jsou kabelky Belle & bloom, doplňky Miss Sixty a svetry Bendorff, tedy věci z rubriky móda. 

V oblasti luxusu Slevomat žádnou nabídku zatím nemá.  

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).