Hlavní navigace

Slevomat spouští Módu a Luxus

Patrick Zandl

Slevomat pokračuje v prodeji zlevněného zboží, tentokráte ale cílí na módu a luxus, kde dosud dominovaly BigBrands.

Nová sekce Móda a Luxus má nabízet módní a rádobyluxusní zboží, především oblečení a doplňky. Tomáš Čupr, spoluzakladatel Slevomatu, k tomu říká: 

Včera jsme spustili sekci Móda. Je fakt, že oblečení jsme tu a tam nabízeli i v minulosti, ale nyní na Slevomatu najdete každý, ale opravdu každý týden mnoho produktů světových značek. A to jak pro ženy, tak muže i děti. Ale to samozřejmě není vše. Pro první kampaně, které běží do neděle, nabízíme poštovné zdarma. Líbí? A co další dárek 100 Kč na váš první nákup módy na Slevomatu?

Slevomat již dříve prodával zboží, zejména nepříliš zlevněné věci z Mall.cz, do sekce discountové módy ale pronikal zatím spíše výjimečně, nahodile. Zde na trhu dominuje BigBrands.cz, který rovněž významně roste. Slevomat se ale rozhodl pokusit se o obchodní štěstí i na tomto trhu. 

Slevomat Móda a Luxus

V čem je odlišnost? V tomto případě je významně složitější zajišťovat dostatečné množství nabídek. Velká část zboží se shání v zahraničí, protože místní prodejci nejsou schopni ani ochotni se na atraktivní ceny dostat. Stejně tak se více hlídá to, aby šlo o „klubový prodej“, tedy, aby levné ceny nebyly vidět navenek, aby se nepodrážely ceny zboží v běžném prodeji. A nakonec je tu logistika, která je u tisíců zásilek za týden rozsáhlá a je to něco jiného, než digitální distribuování zakoupených kuponů. Pro Slevomat je to velká změna a také velká výzva, na kterou se dlouho předem připravoval. Nyní uvidíme, jak přípravu  zvládl. 

Marcom

Nabídka Slevomatu zatím není nijak ohromující. V nabídce jsou kabelky Belle & bloom, doplňky Miss Sixty a svetry Bendorff, tedy věci z rubriky móda. 

V oblasti luxusu Slevomat žádnou nabídku zatím nemá.  

Našli jste v článku chybu?
3. 2. 2012 15:35

What the Hell?

To si nekdo bude kupovat luxusni zbozi na slevovem serveru??? OMG!

To je jako nejaka specialita ceske smetanky ci co?

A co tam bude za nabidky?

- novy Bentley se slevou 4,99% - pera MontBlanc za 499 Kc? - tasky Luis&Vuitton se slevou 75% - hodinky Rolex, pouze dnes!!!, za 50% (prave vietnamske!)

A doufam, ze k tomu slevomat prida pekny firemni obal, aby kazdy vedel, ze je tenhle luxus ze slevoveho serveru...

To je proste svet naruby... Kam se podela logika?

14. 2. 2012 21:18
Anet@ (neregistrovaný)

Už spojení luxusu a slevy je dost nesmyslné. Jak může být luxus se slevou? Už vidím, jak mají luxusní značky zapotřebí slevy,aby v tom chodil každý :)