Hlavní navigace

Slevové nabídky na mapě

Patrick Zandl

Hledáte nabídku slev a chtěji byste se zorientovat podle mapy? Zajímavou inovaci jako mashup s Google Maps připravil slevový agregátor HodněSlev na adrese mapa.hodneslev.cz.  Aplikace ukazuje počty nabídek v jednotlivých městech, v rámci měst, pokud to údaje u nabídky umožňují, je přímo vidět, kde je provozovna, takže si můžete například rovnou proklikat nabídky restaurací v určité lokalitě. Pravda ale také je, že přesná poloha není u řady nabídek k dispozici, kromě toho aplikace nepatří mezi…

Hledáte nabídku slev a chtěji byste se zorientovat podle mapy? Zajímavou inovaci jako mashup s Google Maps připravil slevový agregátor HodněSlev na adrese mapa.hodneslev­.cz

Aplikace ukazuje počty nabídek v jednotlivých městech, v rámci měst, pokud to údaje u nabídky umožňují, je přímo vidět, kde je provozovna, takže si můžete například rovnou proklikat nabídky restaurací v určité lokalitě. Pravda ale také je, že přesná poloha není u řady nabídek k dispozici, kromě toho aplikace nepatří mezi nejrychlejší.

Mapa Hodněslev.cz

Mapa Hodněslev.cz

Našli jste v článku chybu?
27. 4. 2011 23:27
Bob (neregistrovaný)

Ale, celych 11 slev mate... No to uz je duvod vas zacit pouzivat. prestanu pouzivat skrz, kde je jich 25 a zacnu pouzivat vas, kde jich mate 11 a z toho jeste 9 neumite zobrazit. Ne, delam si srandu, opravdu jsem nespadl naznak z jahody. Vratte se na stromy, udelejte to poradne, at to funguje a at to mate sirkou nabidky srovnatelne s konkurenci a pak se prihlaste znova, at se na vas muzeme mrknout. Hlidat to nikdo nebude, nema to zatim smysl. Zatim tedy bohuzel.

22. 4. 2011 17:57
Martin Mateju (neregistrovaný)

Pro Olomouc mame ale 11 slev, bohuzel pouze dve maji uvedenou adresu, takzeje muzeme zobrazit na mape. Na zlepseni dodavanych dat pracujeme a verim, ze brzo bude mit vsech 11 slev uvedenou adresu a tudiz se vam zobrazi i na mape.