Hlavní navigace

Slovak Sport 2 s Premier League bude možné sledovat i ve Smart TV, mobilech a tabletech

Za měsíční předplatné by měli zájemci zaplatit 6 euro, tedy v přepočtu přibližně 150 korun. Program bude součástí služby Topfun televize. Provozovatel už se na spuštění připravuje.
Lukáš Polák 31. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Majitelé takzvaných chytrých televizorů (Smart TV), mobilních telefonů a tabletů s aplikací Topfun budou moci sledovat přenosy z anglické fotbalové Premier League. Na všech těchto platformách bude dostupný nový tematický kanál Slovak Sport 2. Kde naopak stanice dostupná nebude, to je internet. Se Slovak Sportem jsme se dohodli pouze na šíření prostřednictvím chytrých televizorů, mobilních telefonů a tabletů, potvrdil serveru DigiZone.cz obchodní ředitel společnosti Topfun Media Radek Přikryl.

KL20-tip-hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Zákazníci O2TV budou mít do konce roku Slovak Sport 2 s Premier League zdarma

A kolik by měli zájemci za sledování této stanice měsíčně zaplatit? Cena byla stanovena na 6 euro, tedy v přepočtu přibližně 150 korun. Myslíme si, že přenosy z anglické Premier League jsou přesně tím, co naši zákazníci chtějí vidět. Bezesporu tato stanice zatraktivní naši nabídku, zdůvodnil Přikryl, proč se stanice u Topfunu objeví a dodal: Programovou pozici pro tuto stanici už máme připravenou a v tuto chvíli dolaďujeme některé detaily. Kanál se objeví v naší nabídce během několika dnů.