Hlavní navigace

Slovak Sport.TV bude ve Skylinku pokračovat v promo režimu i po 31. březnu

28. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ani po několika měsících jednání není jasno o budoucnosti sportovního kanálu v nabídce satelitního operátora Skylink. Problémem je podle jeho ředitele prý nalezení společné dohody.

Do konce tohoto měsíce zbývá už pouze několik dní, ale provozovatel tematické stanice Slovak Sport.TV se nedokázal doposud se satelitním operátorem Skylink dohodnout na obchodním modelu, který by pro něho znamenal řádné zařazení do jeho nabídky. Serveru DigiZone.cz to nepřímo potvrdil ředitel stanice Róbert Greguš. Stále máme zájem o zařazení do nabídky Skylinku, ale nedaří se nám najít společnou dohodu, uvedl Greguš. Možná distribuce HD verze tohoto programu je prý stále ve hře.

MM socky3

K TÉMATU: Slovak Sport se zatím na další strategii se Skylinkem nedohodl. Ve hře je i HD verze

Na otázku, co tedy bude s vysíláním Slovak Sportu ve Skylinku po 31. březnu, kdy měl končit promo režim, odpověděl Greguš: Současný stav nám vyhovuje. Budeme nadále jednat. Vyjednávání o obchodních podmínkách mezi provozovatelem tematické stanice a vlastníkem satelitní služby, skupinou M7, trvá už neobvykle dlouho, což ukazuje na to, že hlavním problémem budou především finance. Skylink byl přitom prvním operátorem, který při svém startu tuto stanici nabídl. V HD verzi je její vysílání dostupné u některých kabelových a IPTV operátorů na Slovensku a také na internetu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.