Hlavní navigace

Slovak Sport.TV bude ve Skylinku pokračovat v promo režimu i po 31. březnu

Lukáš Polák

Ani po několika měsících jednání není jasno o budoucnosti sportovního kanálu v nabídce satelitního operátora Skylink. Problémem je podle jeho ředitele prý nalezení společné dohody.

Doba čtení: 1 minuta

Do konce tohoto měsíce zbývá už pouze několik dní, ale provozovatel tematické stanice Slovak Sport.TV se nedokázal doposud se satelitním operátorem Skylink dohodnout na obchodním modelu, který by pro něho znamenal řádné zařazení do jeho nabídky. Serveru DigiZone.cz to nepřímo potvrdil ředitel stanice Róbert Greguš. Stále máme zájem o zařazení do nabídky Skylinku, ale nedaří se nám najít společnou dohodu, uvedl Greguš. Možná distribuce HD verze tohoto programu je prý stále ve hře.

Content 2018 tip Kavka

K TÉMATU: Slovak Sport se zatím na další strategii se Skylinkem nedohodl. Ve hře je i HD verze

Na otázku, co tedy bude s vysíláním Slovak Sportu ve Skylinku po 31. březnu, kdy měl končit promo režim, odpověděl Greguš: Současný stav nám vyhovuje. Budeme nadále jednat. Vyjednávání o obchodních podmínkách mezi provozovatelem tematické stanice a vlastníkem satelitní služby, skupinou M7, trvá už neobvykle dlouho, což ukazuje na to, že hlavním problémem budou především finance. Skylink byl přitom prvním operátorem, který při svém startu tuto stanici nabídl. V HD verzi je její vysílání dostupné u některých kabelových a IPTV operátorů na Slovensku a také na internetu.

Našli jste v článku chybu?