Hlavní navigace

Slovak Sport.TV přešla do ostrého režimu. Je z ní plnohodnotný kanál

3. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová tematická televize je jediným kanálem na Slovensku, který se věnuje především tamnímu sportu. Kromě toho ale získal Slovak Sport také práva na vybrané anglické fotbalové soutěže.

Slovenský kanál Slovak Sport.TV prošel k začátku hlavní televizní sezóny významnou změnou. Stanici je možné od dnešního dne sledovat v ostrém režimu. Novinka je patrná hned na první pohled, a to v podobě loga, které se proměnilo z barvy zelené na šedivou. Zmizela zároveň informace o zkušebním vysílání. Přechod na ostrý režim tak trval Slovak Sportu něco málo přes dva měsíce. Program se divákům objevil poprvé v rámci satelitního vysílání 25. června.

Spolu s přechodem kanálu do ostrého režimu došlo také k úpravě jeho loga.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Spolu s přechodem kanálu do ostrého režimu došlo také k úpravě jeho loga.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Další zásah Slovak Sportu: Televize bude vysílat nejvyšší tamní hokejovou ligu

Od dnešního dne by ve vysílání zároveň nemělo docházet k chybám, které byly na straně televize, a postupně se je podařilo odladit. Začneme vysílat další soutěže a dělat více přímých přenosů, uvedl pro DigiZone.cz ředitel stanice Róbert Greguš. Hlavním tahákem následujících dní bude pro diváky pravděpodobně kvalifikace volejbalistek na ME v roce 2013, která se koná od 6. do 8. září v Popradě, a to v tamní Poprad Aréně. Televize také chystá v rámci hokejové Tipsport Extraligy živé studio.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport.TV získala práva pro nPower Football League Championship a League Cup

V rámci satelitního vysílání, kde je program šířený v rámci základní programové nabídky na kartách ICE a Irdeto operátora Skylink, se prozatím nic nemění. Zatím nemáme nic dohodnuté. Uvidíme, jak to bude dál, sdělil Greguš, podle kterého má společnost provozující tuto stanici televizi plno jiných starostí. Dobrou zprávou pro potencionální diváky je ale skutečnost, že program stále vyjednává s operátory. V nejbližší době by se měl objevit v IPTV nabídkách Magio a Orange.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).