Hlavní navigace

Stanice Slovak Sport.TV vstoupila do Regionální sítě 8, obrazová kvalita je dobrá

Vstup programu do zemského vysílání je poměrně překvapení. Jeho provozovatel tvrdil, že jeho odchod na konci loňského roku z Regionální sítě 4 byl způsoben stížnostmi operátorů.
Lukáš Polák 1. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televizní diváci v České republice si mohou od noci ze včerejška 31. července na dnešek 1. srpna naladit v rámci terestrického vysílání tematickou televizi Slovak Sport.TV. Podmínkou je pochopitelně skutečnost, aby byly v dosahu Regionální sítě 8, tedy nového zemského multiplexu společnosti České Radiokomunikace. Stanice je šířena na třetí programové pozici po Sportu 5 a TV Noe. V rámci sítě se identifikuje jako Slovak Sport.TV. Elektronický programový průvodce (EPG) nebyl v době psaní tohoto textu, krátce před šestou hodinou ranní, k dispozici. Obrazová kvalita je subjektivním dojmem dobrá, rozlišení 720×576.

CIF20-online-tip-temata

Slovak Sport.TV vstoupila do Regionální sítě 8
Autor: repro foto Slovak Sport.TV

Slovak Sport.TV vstoupila do Regionální sítě 8

K TÉMATU: První program Slovak Sportu se objeví v Regionální síti 8 hned na začátku srpna

Díky vstupu této tematické televize do multiplexu mohli už dnes ráno shlédnout zájemci přímý přenos s WTA Tour mezi tenistkami Viktorií AzarenkovouVenus Williams. Sportovní fanoušci se mohou těšit i na další zajímavé události, nejatraktivnější artikl Slovak Sportu, anglická Premier League, však zůstává na jeho druhém programu, který je zároveň chápan jako prémiová stanice a do zemského vysílání se s ním nepočítá. Vstup Slovak Sport.TV do českého DVB-T je každopádně zajímavou zprávou, zvláště proto, když na konci loňského roku musela být stanice stažena údajně kvůli stížnostem operátorů, kteří ji mají v nabídce.