Hlavní navigace

Slovak Sport.TV začala nabízet na internetu přenosy v HD. Za měsíc chce pouhá tři eura

11. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Šíření přenosů prostřednictvím internetu je pro zájemce v České republice jedinou cestou, jak se snadno dostat k vysílání tohoto programu ve vysokém rozlišení obrazu.

Tematický kanál Slovak Sport.TV, který je kromě našich východních sousedů dostupný i v České republice, už si mohou prostřednictvím internetu předplatit i zájemci o jeho přenosy. Kromě videopůjčovny Topfun, kde už je dostupný delší dobu, nyní stanice najíždí na vlastní systém výběru peněz za své akvizice i původní události. Slovak Sport.TV bude nabízet měsíční předplatné v HD kvalitě za symbolickou částku 3 eura, tedy v přepočtu necelých 80 korun měsíčně. Na chystanou novinku upozornil server DigiZone.cz už na konci února.

Slovak Sport.TV bude dostupná prostřednictvím internetu v HD kvalitě za tři eura měsíčně.
Autor: Facebook Slovak Sport.TV

Slovak Sport.TV bude dostupná prostřednictvím internetu v HD kvalitě za tři eura měsíčně.

K TÉMATU: Slovak Sport.TV chce nabídnout na internetu placené přenosy

Chceš sledovat WTA, ATP, nPower Championship, SlovakSport.TV basket extraligu, hokej, házenou, magazíny ze světa fotbalu, tenisu, atletiky, plavání, W5 nebo K-1 a nemáš Slovak Sport? Tak se registruj na našem webu a získej přístup k našemu vysílání v HD kvalitě, uvedla stanice na komunitním portálu Facebook. Slovak Sport.TV je v České republice nejsnadněji dostupný prostřednictvím satelitního operátora Skylink, kde je šířen v rámci dlouhodobé promo akce. Na další strategii se chce s provozovatelem služby, společností M7 Group, dohodnout do konce března.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.